Önemli Tarihler

Kongre Başlangıç Tarihi : 1 Mart 2024
Kongre Bitiş Tarihi : 3 Mart 2024
Bildiri Gönderim Son Tarihi : 19 Ocak 2024, Cuma
Erken Kayıt Son Tarihi : 1 Mart 2024, Cuma

Davet

Değerli Doktorlarımız,

Sizleri 01-03 Mart 2024 tarihleri arasında Wyndham Grand İstanbul Levent’te düzenleyecegimiz “4. Mezoterapi Kongresi’ne” davet etmekten mutluluk duyarız.

4.Mezoterapi Kongresi, Mezoterapi Derneği’nin organizasyonu ile gerçekleşecektir. Mezoterapi alanında uygulama yapan hekimlerimizin yeni ürün, ürün ve uygulama teknikleri ile bilgi ve deneyimlerini geliştirmesini hedefledik.

2019 yılında başlayan ve her yıl daha fazla hekim ile firmanın buluştuğu Mezoterapi Kongreleri, tüm mezoterapi bileşenlerinin katkılarıyla ülkemizde alanındaki en büyük ve tek organizasyon haline gelmiştir. Özellikle hastalar açısından mezoterapinin yükselen ivmesi Mezoterapi Kongreleri’nin de önemini artırmıştır.

Kongremizin ana amacı bilimsel ve güncel sunumların yanında yeni ürün, cihaz ve tekniklerini katılımcılara direk aktarabileceği bir çalışma ortamı yaratmaktır. Sektörümüzün üç önemli bileşeni olan hekim, hasta ve firmaların beraber gelişmesi, çalışması ve iyileşmesi ile güvenli uygulamalar gelecekteki başarılı çalışmalarımızın temelini oluşturacaktır.

Ülkemizi, sağlık hizmetleri ve sağlık turizmi alanınlarında bir mezoterapi eğitim ve kongre merkezi haline getirme çabalarımızı katılımlarınız ile destekleyeceğinize inanıyoruz.

Saygılarımla,

Dr. Ahmet ATALIK
Mezoterapi Derneği ve Kongre Başkanı